Turco Group, farklı pazarlara açılmak isteyen, satış kanalları ve satış örgütü kurmayı hedefleyen, yerel ortak arayan, mevcut operasyonlarını geliştirmek isteyen şirketler ile farklı pazarlara açılmayı hedefleyen ya da ortak arayan şirketlere strateji belirlemede danışmanlık hizmeti vermektedir.????????????

Turco Group, istendiği takdirde şirketlerin operasyonlarında geçici olarak yönetimini üstlenmekte, örgütlenmelerini sağlamakta, geniş kontakt ağı sayesinde müşterilerine mali, hukuki, yönetsel ve insan kaynakları gibi konularda bu hizmetleri sağlayacak firma alternatifleri sunmaktadır.

Buna ek olarak, mevcut satış kanalları, distribütör ve satış acentelerinin analizi, optimizasyonu, denetlenmesi ve alternatiflerinin tespiti de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Şirket birleşmeleri ve satın almalar, ortak girişimler ve doğrudan yatırımları da kapsayan görüşmeleri, konusunda uzman ekibiyle, müşteriler adına bizzat yapabilmekte ya da bu görüşmelere destek ve katılım sağlamaktadır.

Ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini etkili bir şekilde anlayarak başarılı bir pazara giriş stratejisi tasarlamada çok geniş deneyime sahiptir.

Uzun yıllar, uluslararası şirketlerde görev almış olan ekibimizin iş tecrübesi, konularındaki uzmanlığı, dil becerileri ve farklı kültürleri yakından tanımaları müşterilerimizin başarılarını arttırmaktadır.

Danışmanlık Hizmetlerimiz:

  • Şirket Eşleştirme
  • Lojistik Hizmet Desteği
  • Pazar Araştırması/Pazarlama Stratejisinin Belirlenmesi
  • Finansal Çözümler