Hakkımızda

Temeli 2012 yılında Viyana, Avusturya’da atılan, Turco Group, öncelikle gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ürünlerini, Avrupa, Türkiye, Türki Cumhuriyetleri ve Arap Devletleri’nde pazarlamaya başlayarak ticaret hayatındaki ilk adımlarını atmıştır.1.Hakkımızda

Başlamış olduğu yolculukta, güçlü network yapılanması sayesinde sürekli ilerleme kaydeden Turco Group, müşterilerinin yoğun talep ve istekleri üzerine, gıda ve içecek sektörünün dışındaki sektörlerde aktif olan şirketlerin ürünlerinin de pazarlamasını ele alarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Sürekli genişlemeyi ve ilerlemeyi hedef almış olan Turco Group, bir şirketin yeni bir pazara girerken ihtiyaç duyabileceği bütün hizmetleri bir çatı altında toplayarak, müşterilerine iş geliştirme,uluslararası ticaret ve yatırım konularında danışmanlık hizmeti vermeye başlayarak sunmuş olduğu hizmetleri genişletmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaç, istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen Turco Group, çağın gereksinimlerini yerine getirerek, kendisini sürekli olarak yenileyerek vermiş olduğu hizmet alanlarını daha da genişletmeye devam etmiştir. Gerek projelerine finansman arayan gerekse yatırım için krediye ihtiyaç duyan şirketlerin, gereksinim duyulan finansmanın veya kredinin temini için müşterileri adına bütün çalışmaları yaparak, vermiş olduğu hizmetlerine yenisini eklemiştir.

Bunun yanında özellikle enerji, teknoloji ve ARGE alanında faaliyet gösteren şirketlerle yatırım ortağı olmakta veya yatırım ortaklığı bulma konusunda da gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerini müşterilerinin sorunlarının çözümü, isteklerinin karşılanması için de birçok şirket ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Uzman kadrosu ile müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımı, çağdaş bir yönetim anlayışı ve müşterilerinden aldığı güç ve destek ile her geçen gün daha da büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.